Ātrais kredīts

Kuram mazāki kredīta procenti

Vairs nav jāstrīdās par to, kam mazāks kredīta procentu lielums. 13.lv – veiksmīgāko aizdevumu portāls piedāvā interneta kredītu salīdzināšanu. Dažādas summas, dažādi atmaksas laiki – Tavai ērtībai. Vienmēr aktuāla informācija par ātrajiem kredītiem. Regulāra cenu pārbaude, lai Tu izdarītu pareizo izvēli un izvēlētos “mazāko”.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00
 • Aizņemties iespējams 10 min. laikā
 • Aizdevējs, kura pirmais kredīts ir tiešām pieejams. Aizņemies līdz 300 EUR ar 100% atlaidi komisijas maksai.
 • Kredītu izsniedz arī pensionāriem līdz 75 gadu vecumam

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino piedāvā kredītu līdz 1000 EUR ar 100 procentu atlaidi komisijas maksai uz termiņu līdz 30 dienām pirmajā reizē.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts līdz 300 eiro tiek piedāvāts bez procentiem!
 • Populārākais aizdevējs Latvijā.
 • Zemākās kredīta pagarināšanas cenas.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Populārākāis aizdevējs Latvijā. Pirmo kredītu ir iespējams aizņemties bez procentiem. Maksimālā kredīta summa ir 500 eiro. Aizdevējs piedāvā arī unikālu lojalitātes sistēmu - jo vairāk aizņemies, jo lielāka atlaide kredītam ir.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Regulāri tiek piedāvātas dažāda akcijas.
 • Pirmais kredīts bez procentiem.
 • Kredītam var pieteikties nosūtot īsziņu.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Ātrais kredīts internetā no ViaSMS ir viens no drošākajiem aizdevumiem. Aizņemieties šo ātro kredītu bez procentu maksas pirmajā reizē. Šis aizdevējs piedāvā arī dažādas akcijas, kuras mainās ik pa brīdim. Apskatī, kas aktuāls ir šobrīd.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Viens no drošākajiem un populārākajiem aizdevējiem Latvijā.
 • Zemi soda procenti.
 • Kredīts līdz 1500 eiro.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Patēriņa kredīts 15 minūšu laikā! Aizņemies līdz 10 000 eiro! Kredīts no VIVUS ir viens no drošākajiem un pieejamākajiem kredītiem Latvijā. Šis aizdevējs ir viens no populārākajiem Latvijas Republikā. Aizņemieties droši un 15 minūšu laikā Jūs saņemsiet līdz 10 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentiem.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Ātrais kredīts internetā bez procentiem līdz 2000 eiro.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Aizdevums 15 minūšu laikā.
 • Aizdevums internetā līdz pat 3000 EUR. Lielākais ātrais kredīts.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Ilgtermiņa kredīts līdz 4000 eiro internetā! Aizņemties ir iespējams katru dienu un tikai 15 minūšu laikā. Jau no 18 gadu vecuma Jums ir pieejams Credit24 kredīts, ja ir 4 mēneši pastāvīgi ienākumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Kredīti no 18 gadiem

Tuvojas laiks, kad nauda ir visnepieciešamākā, visapkārt vairāki piedāvājumi kā pavadīt patīkamu laiku. Lai tie ir atpūtas kūrorti, veikali pilni ar jaunumiem, vai citas patīkamas mantas, tas vis ir orientēts uz cilvēkiem ar pilnu maku, un diemžēl bieži jaunekļiem nav liekās naudas, lai uzcienātu sevi, vai savus dārgos. Strādājot darbā, var pietikt dzīvei, bet vienmēr taču gribas vairāk. Jaunajam cilvēkam ir daudz enerģijas, daudz ambīciju, daudz sapņu. Labi atpūsties, izaugt sabiedrībā un piepildīt sapņus Jums palīdzēs kredīts. Tomēr tikai pāris kompānijas vēlas izsniegt kredītus jaunajiem cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 20 gadiem. Joprojām naudu saņemt var no tādiem kreditoriem kā mogo.lv, tomēr ir jāsaprot, ka lai saņemtu naudu šajā kompānijā, būs jādod transporta līdzekļa ķīla, proti Jūs joprojām varēsiet izmantot savu auto kredīta atmaksāšanas laikā, bet var gadīties tā, ka Jums nav auto, un par naudas saņemšanu Jūs nevēlaties dot ķīlu. Tādiem gadījumiem ir kompānija Credit24.lv. Kredīta saņemšanai nav nepieciešams ķīla vai galvotāja garants, vienīgais, kas tiek pieprasīts no klienta, ir pastāvīgie ienākumi. Ja Jūs atbilstat prasībām, tad varēsiet saņemt līdz pat 3000 eiro uz laiku līdz 2 gadiem.

Kredīti pensionāriem

Diemžēl mūsu valstī ir liela problēma ar pensijas izmēriem un bieži vien gadās tā, ka pensijas nepietiek ne dzīvei, ne veselībai. Bet tomēr nepadodaties mīļie pensionāri! Jūsu veselības uzlabošanai un citiem labumiem labprāt izsniegs naudu vairāki uzņēmumi. Jūs viegli varēsiet saņemt ātro aizdevumu, un jau 15 minūšu laikā iegūt 300 eiro savā kontā. Pirmo aizdevumu visbiežāk jūs varēsiet saņemt bez procentu likmes, un atdosiet tik, cik esiet aizņēmušies. Tiem no Jums, kas nav pārāk labi iepazīstināti ar datoru, joprojām pastāv iespēja saņemt aizdevumu pastā, tas aizņems nedaudz ilgāku laiku, tomēr tas joprojām ir iespējams. Bet ko darīt, gadījumā, ja ar to summu, ko var saņemt ar ātro aizdevumu nepietiek? Pastāv arī kompānijas, kuras vēlās izsniegt lielākās naudas summas pensionāriem. Credit24.lv piedāvā aizdevumu līdz 3000 eiro, un Vivus.lv izsniegs Jums līdz 1500 eiro. Saņemt kredītu var jebkurš Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs, līdz 75 gadu vecuma.

SMS kredīti

Lai būtu iespējams pieteikt kredītu ar īsziņas jeb SMS palīdzību, vispirms reģistrējies kādā interneta kredītu mājas lapā, kas piedāvā ātro kredītu, kā arī viena no kredīta pieteikšanas iespējām ir ar īsziņas nosūtīšanu. Šobrīd visi lielākie ātrie aizdevēji, kur maksimālā kredīta summa parasti ir līdz 200 – 400 latiem, piedāvā šādu kredīta pieteikšanās veidu. Salīdzini cenas, izvēlies aizdevēju un reģistrējies. Pēc tam varēsi pieteikties kredītam ar SMS brīdī, kad pēkšņi būs vajadzīga nauda, bet internets ar datoru nebūs pa rokai.

Ātrie aizdevumi internetā

Šāds aizdevumu veids ļauj aizņemties līdz pat 2000Ls 15 minūšu laikā neattejot no datora. Viss kas vajadzīgs – interneta pieslēgums, bankas konts kādā no Latvijas Republikā esošajām bankām, gadu skaits, kas ļauj aizņemties, kā arī nesabojāta kredītu vēsture. Bieži vien cilveki domā, ka šādiem īstermiņa kredītiem ir ļoti augsta procentu likme – GPL. Mēs uzskatam, ka īstermiņa kredītiem ir nekorekti skatīties GPL, jo parasti šādi kredīti tiek ņemti tikai uz 30 dienu atmaksas laiku, un pārmaksa pēc standarta izcenojumiem nesasniedz lielu. Kā arī tiek piedāvāti daudz un dažādi bonusi, kā piemēram – pirmais kredīts bez maksas, atmaksā tik pat cik aizņēmies, vai vēl labāk – atdod mazāk kā aizņēmies. Līdz ar to GPL šādiem aizdevumiem sanāk 0%, vai pat -5% mēnesī. Izmanto ātros aizdevumus gudri un nepārmaksā!

Patēriņa kredīti

Arī patēriņa kredītus ir iespējams pieteikt internetā. Bez liekas dokumentu kārtošanas var aizņemties līdz pat 2000Ls un saņemt naudu 15 minūtēs. Šādi aizdevumi ir jāatmksā ar ikmēneša maksājumu līdz pat 2 gadu ilgam atmaksas laikam. Procentu likme ir pieņemama, jo ir parādījušies vairāki uzņēmumi, kas piedāvā šādu pakalpojumu, līdz ar to konkurence ir radījusi būtisku cenu samazinājumu. Ja Tev apmierina ikmēneša cena šādam aizdevumam, tad kāpēc no tā atteikties? Ir pieejami arī patēriņa kredīti līdz pat 7000Ls uz 5 gadu atmaksas laiku, bet šādi aizdevumi būs ar dokumentiem jānoformē bankā iepriekš piesakoties aizdevumam internetā.

Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana

Cenu salīdzināšana ir ērts veids, kā atrast tieši Jums izdevīgāko kredītu. Cenām ir informatīva nozīme, bet tas ir ērts veids kā atrast izdevīgāko aizdevēju netērējot daudz sava laika. Pie aizdevēja pārliecināsies par cenu un līguma nosacījumiem, pirms pieteiksies aizdevumam un reģistrēsies tā saņemšanai. Mēs gribētu izteikt lielo paldies Internet Credit kompānijai, kas dalās ar savu cenu salīdzināšanas datu bāzi un uztur to, lai arī mēs piedāvātu Tev iespēju ērti un ātri atrast izdevīgāko aizdevumu internetā.

Mūsu misija

Neizdevīgu aizņemšanos samazināt līdz 0%. Un mēs uz to tiecamies.