Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kā es varu saņemt kredītu?

Kredītu ir iespējams saņemt no 18. gadu vecuma. Izmantojot mūsu lapā esošo salīdzinātāju, Jūs varat izvēlēties kredīta summu un vēlamo atmaksas termiņu. Salīdzināšanas rezultātā Jūs ieraudzīsiet sarakstu ar aizdevējiem, kas piedāvā šādu kredītu. Tālāk izvēlieties to aizdevēju, kas piedāvā Jums izdevīgāko pakalpojumu un piesakieties kredītam.

Vai 13.lv ir aizdevējs?

Nē! 13.lv ir portāls, kurā apvienoti ļoti daudz aizdevēji, lai varētu salīdzināt kredītu piedāvājumus (īpaši to cenas) vienuviet. Tas ir portāls ar kura palīdzību būs ērti un ātri atrast izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu par zemāko cenu.

Kāpēc ir vērts salīdzināt aizdevuma cenas?

Dažādās situācijās var būt nepieciešamība pēc dažādām aizdevuma summām uz dažādiem atmaksas termiņiem. Līdz ar to nav iespējams pateikt, kura kredītu kompānija ir labākā vai izdevīgākā kopumā. Bet meklējot jau konkrētu summu uz konkrētu atmaksas termiņu, daudz veiksmīgāk var atrast kompāniju, kas piedāvā vēlamo kredītu ar zemāko procentu likmi. Tāpēc cenas ir vērts salīdzināt, lai aizņemtos pēc iespējas izdevīgāk.

Vai ir pieejami kredīti bez komisijas maksas jeb kredīti ar 0% likmi?

Jā! Ir ļoti daudz aizdevēji, kas piedāvā 1. aizdevumu līdz 425 EUR ar 0% komisijas maksu. Kompānijas var ļoti ērti atrast izmantojot kredītu salīdzinātāju. Salīdzināt var arī kredītlīnijas, lai aizņemtos bez pārmaksas, jo daudz kredītlīniju piedāvājumi pirmajām 30 – 60 dienām ir bez procentiem. Un summas, kas tiek piedāvātas kredītlīnijā ir pat līdz 1000 – 4000 EUR. Salīdzini kredītlīnijas cenu norādot, ka naudu gribi atgriezt 1 – 2 mēnešu laikā.

Cik ātri ir iespējams aizņemties?

Tā saucamie ātrie kredīti ir pieejami jau 10 – 15 minūšu laikā. Lielas summas (patēriņa kredīti, kredīti pret ķīlu utt.) parasti ir pieejami 1-2 darba dienu laikā.

Vai naudu var saņemt neatejot no darota?

Jā! Mūsu portālā ļoti daudz aizdevēju kompānijas piedāvā tieši kredītus internetā. Tie ir visi ātrie kredīti, kā arī kredītlīnijas un daļa patēriņa kredītu.

No cik gadiem ir iespējams aizņemties?

Lielākoties ātrie kredīti tiek piedāvāti no 20 gadiem. Bet ir arī aizdevumi, kas tiek piedāvāti jau no 18 gadiem. 

Vai iespējams arī aizņemties bez darba vietas?

Jā! Kredīti ir pieejami visiem tiem, kas var pierādīt savu maksātspēju. Nav nepieciešama obligāti oficiāla darba vieta. Aizdevumi līdz 425 EUR, kas tiek piešķirti 10 – 15 min laikā, maksātspēja pat īsti netiek pārbaudīta, bet ir jānorāda godīgi, kāda tā ir.

Kādi kredītu veidi ir pieejami?

13.lv ļauj salīdzināt ātros kredītu, patēriņa kredītus, kredītlīnijas, kredītus pret transporta līdzekļa ķīlu, auto līzingus, kredītkartes, kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu vai aizdevumus nekustamā īpašuma iegādei. Kā arī iespējams salīdzināt cenas kompānijām, kas piedāvā kredītu apvienošanu jeb pārkreditāciju, lai apvienotu vairākus ātrod kredītus vienā aizdevumā.

Vai ir iespējams aizņemties arī no telefona?

Jā! Ja Jums ir viedtālrunis ar internetu, tad ir iespējams aizņemties arī no telefona. 13.lv un aizdevēju mājaslapām ir mobīlās versijās, lai tās ērti lietotu. Kā arī telefonā Jūs ērti varat lietot interneta banku, lai pārskaitītu 0.01 EUR reģistrācijas apstiprināšanai.

Vai kredīti bez komisijas maksas tiešām ir bez pārmaksas?

Jā! Vienīgā izmaksa ir reģistrācijas apstiprināšanai 0.01 EUR. Šiem aizdevumiem nav nekādi zemūdens akmeņi. Galvenais ir ievērot līguma nosacījumus un naudu atgriezt atpakaļ laikā. Šobrīd starp kredītkompānijām ir saspringta konkurence, tāpēc, lai iegūtu jaunus klientus tiek piedāvāti pat šādi, izdevīgi pakalpojumi.

Vai droši ir ņemt kredītu?

Jā! Kredītu kompānijas šobrīd ļoti stingri tiek uzraudzītas. Visas kompānijas, kas ir mūsu portālā, ir licencēti aizdevēji vai sertificēti brokeri. Tātād, tiek garantēts, ka kompānijas rīkosies atbilstoši līgumam un Latvijas Republikas likumiem, nevis būs kāda patvaļa.